• Imprimeix

Relació de premiats concurs fotografies

El jurat ha estat nomenat a proposta del subdirector general de Seguretat i Salut Laboral del Departament de Treball, Sr. Jaume de Montserrat i Nonó, i l'han composat les següents persones: un professional acreditat de l'àmbit de la fotografia, un representant institucional del Departament de Treball i un representant institucional del Departament d'Educació.  

Una vegada constituït, el jurat ha valorat els treballs presentats i ha acordat l'atorgament dels premis. A continuació us presentem, per ordre alfabètic, la llista d'estudiants que, segons el jurat, seran mereixedors d'un premi, en l'acte que tindrà lloc el proper dilluns 26 d'abril, a les 13.00 h, al Palau Robert de Barcelona:

Andorrà Albòs, Anna
Bergoñó Guimet, Eduard
Canas Guimet, Aina
Calvo Fernández, Núria
Capell Infante, Raquel
Collell Agustí, Núria
Domínguez Cano, Nerea
Escribà Calopa, Erika
Fernández Ayza, Josep
Ferrer Camprubí, Cristina
Garrido Casòliva, Albert
Gordillo Barón, Judit
Granés Salvador, Albert
Guasch Jiménez, Ester
Horcajada Ruíz, Gabriel
Jiménez Rodríguez, Noemí
Jovells Arribas, Zaira
López Díaz, José Manuel
Ortiga Acero, Anna
Palacios Mérida, Sandra
Polenghi Nadine
Roca-Terry Aragües, Gustavo
Sagastibelza Lladonosa, Cristian
Torres Hernández, Marta
Villart Sauret, Adam

Premis

Categoria 1

- Primer premi: un ordinador portàtil de 2,66 GHz i 15 polsades.
- Segon premi: una càmera fotos digital compacta.
- Tercer premi: un reproductor multimèdia portàtil de 160 Gb.
- 10 accèssits: 10 reproductors multimèdia de 4Gb.

Categoria 2

- Primer premi: un ordinador portàtil de 2,66 GHz i 15 polsades.
- Segon premi: una càmera fotos digital compacta.
- Tercer premi: un reproductor multimèdia portàtil de 160 Gb.
- 10 accèssits: 10 reproductors multimèdia de 4Gb.

El premi per a l'escola que hagi aconseguit una major participació d'estudiants al concurs serà un ordinador de 2,93 GHz i pantalla de 24 polzades. 

Data d'actualització:  22.04.2010